Trio z Plainview
Edward Kelsey Moore PRÓSZYŃSKI I S-KA 2013 Strony / Pages: 416 miękka oprawa ISBN: 978-83-7839-612-3
List price: $22.95(Save 50% off)Online price: $11.48

Burzliwe życie trzech przyjaciółek od czterdziestu lat oscyluje wokół popularnej jadłodajni w miasteczku Plainview, gdzie jeszcze w latach sześćdziesiątych przylgnęła do nich ksywka Supremki (od nazwy światowej sławy zespołu czarnych wokalistek The Supremes). Teraz już w zaawansowanym wieku, każda musi zmierzyć się z poważnymi problemami, których przyczyny sięgają daleko w przeszłość. Czy zawsze wojownicza Odette pokona chorobę? Czy Clarice odejdzie od chronicznie niewiernego męża i przestanie marnować swój talent? Czy zjawiskowo piękna Barbara Jean upora się z demonami przeszłości? I co ma z tym wszystkim wspólnego duch Eleanor Roosevelt?
Odette, Barbara Jean i Clarice znają się od lat. Zdążyły się zakochać, wyjść za mąż i wychować dzieci. Teraz nadszedł czas, by rozliczyć się z przeszłością i zadać sobie najważniejsze pytania: czy było warto porzucić karierę dla miłości, zrezygnować z prawdziwego uczucia na rzecz związku "z rozsądku" i wreszcie - ile razy i czy w ogóle można wybaczyć zdradę?
Trio z Plainview to ciepła opowieść o przyjaźni tak trwałej, że nawet choroba, zdrada i złośliwy duch samej Eleanor Roosevelt nie są w stanie zniszczyć więzi łączących Odette, Barbarę Jean i Clarice. Wzruszająca, dowcipna i szczera powieść, której autor nie tylko rozumie kobiety, ale przede wszystkim kocha je bezgranicznie. Ilona Rechnio "Harper's Bazaar"