Sekrety zmarlych
Carol Wyer WYDAWNICTWO AMBER, 2018 Strony / Pages: 320, miękka oprawa ISBN: 978-83-241-6571-1
List price: $23.95(Save 15% off)Online price: $20.36

Thriller psychologiczny z komisarz Robyn Carter, bohaterką Ostrza czerwonej kredkiTrzy morderstwa. Trzy ofiary. Co je łączy, poza rachunkiem na 250 tysięcy funtów z dopiskiem "zapłacone"?Prasa nazwała go Lampartem, bo atakuje z ukrycia, szybko i brutalnie.Komisarz Robyn Carter musi go powstrzymać. Lecz w swojej karierze nie spotkała jeszcze mordercy o tak wynaturzonym umyśle.

Śmierć menedżera luksusowego spa w cichym miasteczku nie budzi podejrzeń. Zawał w saunie - następnego dnia znaleziono jego spalone ciało. Ale Robyn czuje, że to nie był nieszczęśliwy wypadek. Rozpoczyna śledztwo - wbrew rozkazom przełożonej. Zbyt wiele przeszła, zbyt wiele straciła, by przejmować się karierą. Najważniejsze to schwytać zabójcę. Ocalić czyjeś życie. Życie, którego nie zdoła przywrócić swojemu narzeczonemu...Kiedy właściciel pubu zostaje znaleziony z poderżniętym gardłem, a martwa młoda kobieta we własnej wannie - oboje z rachunkiem na 250 tysięcy funtów i dopiskiem "zapłacone" - Robyn jest już pewna, że instynkt jej nie mylił: ściga seryjnego mordercę.

Ale za co płacą ofiary?Miasto paraliżuje strach, media podgrzewają atmosferę, a Robyn jest pod coraz większą presją. Lecz dochodzenie tkwi w martwym punkcie.

Aż do chwili, gdy Robyn odkrywa szokujący motyw. Lecz morderca jest wciąż o krok przed nią. I wkrótce wystawi następny rachunek.
Promocja Tygodnia / Sale of the Week

Inne tytuly / Other titles
Ostrze czerwonej kredki Carol Wyer WYDAWNICTWO AMBER, 2017 Strony / Pages: 416, miękka oprawa ISBN: 978-83-241-6385-4
List price: $23.95(Save 15% off)Online price: $20.36