SEARCH
Phone orders. Call: 877.567.BOOK
773.282.4222
Browse
Nieostrozna milosc
Robinson Peter SONIA DRAGA, 2020 Strony / Pages: 304, miękka oprawa ISBN: 978-83-8110-858-4
List price: $24.95(Save 15% off)Online price: $21.21
"Robinson wyznaczył nowe, wysokie standardy. To jeden z najlepszych pisarzy". The Times
"Robinson opowiada historie, których już się nie pisze: inteligentne thrillery stanowiące wyzwanie dla umysłu i angażujące wszystkie emocje". New York Times Book Review
"Rzadko zdarza się pisarz, który potrafi przedstawić laikowi tajniki żmudnej, mrówczej pracy, jaką wykonują prawdziwi policjanci". On Yorkshire Magazine
W porzuconym samochodzie na wiejskiej drodze zostaje znalezione ciało studentki. Na pierwszy rzut oka sprawa wygląda na samobójstwo, ale ofiara nie miała nawet prawa jazdy, a jej ciało prawdopodobnie zostało skądś przeniesione. Komu mogło zależeć na tym, by dziewczynę znaleziono akurat tam? Kiedy - i dlaczego - naprawdę zmarła?
Równocześnie do inspektora Banksa dociera informacja o kolejnym trupie. W parowie na dzikich wrzosowiskach leży martwy mężczyzna w drogim garniturze i pozbawiony jakiegokolwiek dowodu tożsamości. Czy po prostu potknął się i spadł? Ale co robił sam na wrzosowiskach, daleko od cywilizacji?
Wątpliwości się mnożą, a obydwie sprawy zdają się nie mieć rozwiązania. Zespół Banksa otrzymuje mrożącą krew w żyłach wiadomość. Powrócił dawny wróg.